Chatroulette Polska, Czat ruletka rozmawiać z nieznajomymi

Chatroulette to strona internetowa, dzięki której możesz prowadzić video rozmowy z losowo wybranymi ludźmi z całego świata. Wybór rozmówcy jest całkowicie przypadkowy, możesz także w dowolnej chwili opuścić czat lub zmienić partnera.

Od dłuższego czasu wzbudza ona zamieszanie w Internecie a także poza nim. W New York Times pojawił się artykuł na temat Chatroulette a poranny program Good Morning America wyemitował odcinek poświęcony tej stronie.

Dzięki Chatroulette, dostępnemu na całym świecie losowemu czatowi, możesz poznawać różnorodnych ludzi, którzy chcą spotkać innych lub namieszać Ci w głowie – a czasem także i w ciele. Ponieważ nieodpowiednie zachowanie nie jest dozwolone na stronie, możesz je zgłosić a sprawca zostanie usunięty ze strony.

Aby korzystać ze strony musisz mieć co najmniej 14 lat oraz pozwolenie rodziców jeśli masz mniej niż 18 lat. Oczywiście spamowanie jest niedozwolone, ponieważ strona zarabia na reklamach.

Najlepszą frajdą płynącą z tej strony jest jej przypadkowość. Kiedy się połączysz, nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Aby dołączyć do zabawy musisz oczywiście posiadać kamerkę chatroulette polskainternetową obsługującą Adobe Flash.

Oczywiście zawsze znajdą się żartownisie, niektórzy naprawdę śmieszni, inni nie za bardzo, którzy uważają, że są bardzo zabawni. Jeśli masz ich dość, możesz przełączać się do następnych video czatów, aż spotkasz kogoś kogo polubisz. Kto wie… może spotkasz nowego Billa Gates’a lub Marka Zuckerberga sprawdzających nową falę video czatingu.

To jest znakomita zabawa, a jeśli jesteś podobny do mnie, to łatwo się uzależnisz od odwiedzania strony i będziesz poznawał ludzi z całego świata. Czat ruletka Polska!!